Prekės kodas: 0805N331J101CT
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.15
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1140 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: ceramic; MLCC; 330pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805 WALSIN
Prekės kodas
0805N331J101CT
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: ceramic; MLCC; 330pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0805
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
0805N331J101CT
Capacitance
0.33nF
Case - inch
0805
Case - mm
2012
Dielectric
C0G (NP0)
Kind of capacitor
MLCC
Manufacturer
WALSIN
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...125°C
Operating voltage
100V
Type of capacitor
ceramic
Tolerance
±5%