Prekės kodas: ARG1206-22K-0.5%
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
5.00
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Resistor: thin film; SMD; 1206; 22kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V Viking
Prekės kodas
ARG1206-22K-0.5%
Tiekėjo prekės aprašymas
Resistor: thin film; SMD; 1206; 22kΩ; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ARG1206-22K-0.5%
Case - inch
1206
Case - mm
3216
Manufacturer
Viking
Manufacturer series
ARG
Max. overload voltage
400V
Mounting
SMD
Operating temperature
-55...155°C
Operating voltage
200V
Power
0.25W
Resistance
22kΩ
Temperature coefficient
25ppm/°C
Type of resistor
thin film
Tolerance
±0.5%
Brand
Viking
Supplier's product code
ARG1206-22K-0.5%