Prekės kodas: SD1V476M05011PA
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 20
Kartotinis: 20
Iš viso:
2.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra12540 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h SAMWHA
Prekės kodas
SD1V476M05011PA
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 35VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SD1V476M05011PA
Supplier's product code
SD1V476M05011PA
Product ID
U-2359450
Body dimensions
Ø5x11mm
Capacitance
47µF
Diameter
5mm
Height
11mm
Manufacturer
SAMWHA
Manufacturer series
SD
Mounting
THT
Operating temperature
max. 85°C
Operating voltage
35V DC
Service life
2000h
Type of capacitor
electrolytic
Tolerance
±20%