Prekės kodas: OU1R10MV1
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
199.75
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra5 vnt.
Prekės aprašymas
Automation module: timer; 0,5s÷10days; SPDT; 250VAC/10A; socket CROUZET
Prekės kodas
OU1R10MV1
Tiekėjo prekės aprašymas
Automation module: timer; 0,5s÷10days; SPDT; 250VAC/10A; socket
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Counting range
0,5s...10days
Electrical connection
round socket
IP rating
IP40
Kind of output
SPDT
Manufacturer
CROUZET
Mounting
socket
number of operation modes
10
Number of pins
8
Operating temperature
-20...60°C
Output 1 electrical parameters
250V AC / 10A