Prekės kodas: KPAL03-8.2U/250
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-3
didmeninis
Min. kiekis: 2
Kartotinis: 2
Yra2 vnt.
Prekės aprašymas
Capacitor: aluminum-polypropylene-paper; 8.2uF; 250VDC; ±5%; THT MIFLEX SOLUTIONS
Prekės kodas
KPAL03-8.2U/250
Tiekėjo prekės aprašymas
Capacitor: aluminum-polypropylene-paper; 8.2uF; 250VDC; ±5%; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
KPAL03-8.2U/250
Supplier's product code
KPAL03-8.2U/250
Product ID
U-2312903
Body dimensions
Ø96x70mm
Capacitance
8.2µF
Capacitor application
audio equipment
Climate class
25/70/21
Diameter
96mm
Dissipation
0.0035
Height
70mm
Leads
axial
Manufacturer
MIFLEX SOLUTIONS
Manufacturer series
KPAL03
Mounting
THT
Operating temperature
-25...70°C
Operating voltage
250V DC
Type of capacitor
aluminum-polypropylene-paper
Tolerance
±5%