Prekės kodas: 9250A-332-RC
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
3.80
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra8 vnt.
Prekės aprašymas
Inductor: axial; THT; 3.3uH; 480mA; R: 350mΩ; ±10%; Ø4.11x10.41mm BOURNS
Prekės kodas
9250A-332-RC
Tiekėjo prekės aprašymas
Inductor: axial; THT; 3.3uH; 480mA; R: 350mΩ; ±10%; Ø4.11x10.41mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Body dimensions
Ø4.11x10.41mm
Diameter
4.11mm
Height
10.41mm
Inductance
3.3µH
Leads
axial
Manufacturer
BOURNS
Mounting
THT
Operating current
0.48A
Resistance
0.35Ω
Type of inductor
axial
Tolerance
±10%