Prekės kodas: 1.5KE160CA-CDI
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-99
didmeninis
Min. kiekis: 5
Kartotinis: 5
Iš viso:
1.25
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3850 vnt.
Prekės aprašymas
Diode: TVS; 152V; 6.9A; bidirectional; DO201AD; Ammo Pack; 1.5kW CDIL
Prekės kodas
1.5KE160CA-CDI
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: TVS; 152V; 6.9A; bidirectional; DO201AD; Ammo Pack; 1.5kW
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
1.5KE160CA-CDI
Supplier's product code
1.5KE160CA-CDI
Product ID
U-2208138
Breakdown voltage
152V
Case
DO201AD
Kind of package
Ammo Pack
Leakage current
1µA
Manufacturer
CDIL
Max. forward impulse current
6.9A
Max. off-state voltage
136V
Mounting
THT
Peak pulse power dissipation
1.5kW