Prekės kodas: B4X16/BN537
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-999
didmeninis
Min. kiekis: 100
Kartotinis: 100
Iš viso:
15.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra400 vnt.
Prekės aprašymas
Screw; M4x16; 0.7; Head: countersunk; slotted; 1mm; brass; DIN 963A BOSSARD
Prekės kodas
B4X16/BN537
Tiekėjo prekės aprašymas
Screw; M4x16; 0.7; Head: countersunk; slotted; 1mm; brass; DIN 963A
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
B4X16/BN537
Brand
BOSSARD
Supplier's product code
B4X16/BN537
Product ID
U-2256831
BN standard
BN 537
Cut size
1mm
DIN standard
DIN 963A
Head diameter
7.5mm
Head height
2.2mm
ISO standard
ISO 2009
Kind of cut
slotted
Kind of head
countersunk
Length
16mm