Prekės kodas: S10VT80-4000
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
9.60
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra86 vnt.
Prekės aprašymas
Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 800V; If: 10A; Ifsm: 150A; THT SHINDENGEN
Prekės kodas
S10VT80-4000
Tiekėjo prekės aprašymas
Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 800V; If: 10A; Ifsm: 150A; THT
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
S10VT80-4000
Supplier's product code
S10VT80-4000
Product ID
U-2502154
Case
SVT
Electrical mounting
THT
Kind of package
bulk
Leads
connectors FASTON
Load current
10A
Manufacturer
SHINDENGEN
Max. forward impulse current
150A
Max. forward voltage
1.05V
Max. off-state voltage
0.8kV