Prekės kodas: CRM-4/230V
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
42.45
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra4 vnt.
Prekės aprašymas
Staircase timer; for DIN rail mounting; 230VAC; SPDT; IP20; 16A ELKO EP
Prekės kodas
CRM-4/230V
Tiekėjo prekės aprašymas
Staircase timer; for DIN rail mounting; 230VAC; SPDT; IP20; 16A
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
CRM-4/230V
Body dimensions
17.6x90x64mm
Contacts configuration
SPDT
Counter operation modes
delayed switching off
Counting range
0,5min...10min
IP rating
IP20
Manufacturer
ELKO EP
Max. operating current
16A
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-20...55°C
Supply voltage
230V AC