Prekės kodas: TOPSERV109P-4X1.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
10.90
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra73 m
Prekės aprašymas
Wire: servo drive; TOPSERV®109; 4G1.5mm2; orange; stranded; Cu HELU
Prekės kodas
TOPSERV109P-4X1.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire: servo drive; TOPSERV®109; 4G1.5mm2; orange; stranded; Cu
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Supplier's product code
TOPSERV109P-4X1.5
Product ID
U-2249197
Cable application
automatics
Cable external diameter
8.9mm
Cable structure
4G1.5mm<sup>2</sup>
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Insulation colour
orange
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
TOPSERV®109
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
OEM number
6FX8008-1BB11
Operating temperature
-30...80°C
Rated voltage
1kV