Prekės kodas: BG-MC25LCSRG
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
48.05
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra10 vnt.
Prekės aprašymas
Switch: capacitive; Pos: 2; SPST-NC; 0.01A/12VDC; IP68; ON-OFF; MC BULGIN
Prekės kodas
BG-MC25LCSRG
Tiekėjo prekės aprašymas
Switch: capacitive; Pos: 2; SPST-NC; 0.01A/12VDC; IP68; ON-OFF; MC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
BG-MC25LCSRG
Supplier's product code
BG-MC25LCSRG
Product ID
U-130040
Actuator colour
silver
Backlight colour
red/green
Body colour
silver
Contacts configuration
SPST-NC
DC contacts rating @R
0.01A / 12V DC
Illumination
LED
Illumination voltage
12V DC
IP rating
IP68
Lead length
0.3m
Leads
cables
Manufacturer
BULGIN
Manufacturer series
MC
Max. contact resistance
:20mΩ
Mounting hole diameter
Ø25mm
Number of positions
2
Operating temperature
-25...55°C
Panel thickness
max. 8mm