Prekės kodas: AF12-30-10-14
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
ABB
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
ABB
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 12A; AF; W: 45mm ABB
Prekės kodas
AF12-30-10-14
Tiekėjo prekės aprašymas
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NO; 12A; AF; W: 45mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
AF12-30-10-14
Contacts configuration
NO x3
Control voltage
250...500V DC
Height
86mm
Integrated auxiliary contacts
NO
Leads
screw terminals
Manufacturer
Manufacturer series
AF
Max. operating current
12A
Mounting
on panel
Operating temperature
-25...60°C
Type of contactor
3-pole
Width
45mm