Prekės kodas: J7KNA-09-4-230
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
64.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Contactor: 4-pole; 230VAC; 9A; for DIN rail mounting; J7KNA; 690V OMRON
Prekės kodas
J7KNA-09-4-230
Tiekėjo prekės aprašymas
Contactor: 4-pole; 230VAC; 9A; for DIN rail mounting; J7KNA; 690V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
J7KNA-09-4-230
Brand
OMRON
Supplier's product code
J7KNA-09-4-230
Product ID
U-2248174
Control voltage
230V AC
Dimensions
45x57.5x49mm
Insulation voltage
690V
Leads
screw terminals
Manufacturer
OMRON
Manufacturer series
J7KNA
Max. operating current
9A
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-40...60°C