Prekės kodas: DTE0624S48
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
62.70
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 48VDC; Iout: 125mA; DTE06 XP POWER
Prekės kodas
DTE0624S48
Tiekėjo prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 48VDC; Iout: 125mA; DTE06
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
DTE0624S48
Brand
XP POWER
Supplier's product code
DTE0624S48
Product ID
U-2306175
Body dimensions
53x34x26.5mm
Efficiency
83%
Input voltage
9...36V DC
Insulation voltage
3kV DC
Manufacturer
XP POWER
Manufacturer series
DTE06
Mounting
on panel
Number of outputs
1
Operating temperature
-40...105°C
Output current
0.125A
Output voltage
48V DC
Power
6W
Protection
short circuit protection SCP
Switching frequency
370kHz