Prekės kodas: AM12T-4815DZ
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
19.25
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra9 vnt.
Prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 12W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC AIMTEC
Prekės kodas
AM12T-4815DZ
Tiekėjo prekės aprašymas
Converter: DC/DC; 12W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
AM12T-4815DZ
Supplier's product code
AM12T-4815DZ
Product ID
U-110437
Body dimensions
31.8x20.3x10.2mm
Case
DIP24
Efficiency
89%
Input voltage
36...75V DC
Insulation voltage
1.6kV DC
Manufacturer
AIMTEC
Manufacturer series
AM12T-Z
Number of outputs
2
Operating temperature
-40...85°C
Output current
0.4A
Output current 2
0.4A
Output voltage
15V DC
Output voltage 2
-15V DC
Power
12W