Prekės kodas: ALM120PS24
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: KYCON KPPX-4P; 120W; 93% XP POWER
Prekės kodas
ALM120PS24
Tiekėjo prekės aprašymas
Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: KYCON KPPX-4P; 120W; 93%
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ALM120PS24
Brand
XP POWER
Supplier's product code
ALM120PS24
Product ID
U-2317504
Body dimensions
171x68x38mm
Conform to the norm
Energy efficiency Level VI
Connector variant
straight
Efficiency
93%
Kind of input connector
IEC C14
Kind of output connector
KYCON KPPX-4P
Kind of power supply
desktop
Kit contents
without power cable
Length of output cable
0.9m
Manufacturer
XP POWER
Maximum output current
5A
Operating modes
constant voltage
Operating temperature
0...60°C
Output voltage
24V DC
Power
0.12kW