Prekės kodas: ALM150PS24
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
142.45
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3 vnt.
Prekės aprašymas
Power supply: switching; 24VDC; 6.2A; Out: KYCON KPPX-4P; 150W XP POWER
Prekės kodas
ALM150PS24
Tiekėjo prekės aprašymas
Power supply: switching; 24VDC; 6.2A; Out: KYCON KPPX-4P; 150W
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ALM150PS24
Brand
XP POWER
Supplier's product code
ALM150PS24
Product ID
U-2317512
Body dimensions
186x72x38mm
Conform to the norm
Energy efficiency Level VI
Connector variant
straight
Efficiency
93%
Kind of input connector
IEC C14
Kind of output connector
KYCON KPPX-4P
Kind of power supply
desktop
Kit contents
without power cable
Length of output cable
0.9m
Manufacturer
XP POWER
Maximum output current
6.2A
Operating modes
constant voltage
Operating temperature
0...60°C
Output voltage
24V DC
Power
150W