Prekės kodas: NRVBBS20100CTT4G
no gallery
no gallery
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 10Ax2; reel,tape ONSEMI
Prekės kodas
NRVBBS20100CTT4G
Tiekėjo prekės aprašymas
Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 10Ax2; reel,tape
Tiekėjo specifikacijos
Product code
NRVBBS20100CTT4G
Application
automotive industry
Case
D2PAK
Kind of package
tape
Load current
10A x2
Manufacturer
ONSEMI
Max. forward impulse current
150A
Max. forward voltage
0.95V
Max. load current
20A
Max. off-state voltage
0.1kV