Prekės kodas: PLC-RSC-24UC/21-21
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Phoenix Contact
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
28.80
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Phoenix Contact
Relay: interface; DPDT; Ucoil: 24VAC,24VDC; 6A; 3A/250VAC; 2A/24VDC PHOENIX CONTACT
Prekės kodas
PLC-RSC-24UC/21-21
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: interface; DPDT; Ucoil: 24VAC,24VDC; 6A; 3A/250VAC; 2A/24VDC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PLC-RSC-24UC/21-21
Brand
Supplier's product code
PLC-RSC-24UC/21-21
Product ID
U-2359112
AC contacts rating @R
3A / 250V AC
Body dimensions
14x80x94mm
Coil current
17.5mA
Coil voltage max.
33.6V DC
Coil voltage min.
20.6V AC
Contact material
AgNi
Contacts configuration
DPDT
DC contacts rating @R
2A / 24V DC
Electrical connection
screw terminals
IP rating
IP20
Manufacturer
Manufacturer series
PLC-RSC
Max. operating current
6A
Mechanical durability
300000000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Operate time
8ms
Operating temperature
-40...60°C
Rated coil voltage
24V DC
Relay variant
interface
Switched voltage
max. 250V DC