Prekės kodas: RIF-2-RPT-24D/4X21
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Phoenix Contact
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Phoenix Contact
Relay: interface; 4PDT; Ucoil: 24VDC; 6A; 6A/250VAC; 6A/250VDC PHOENIX CONTACT
Prekės kodas
RIF-2-RPT-24D/4X21
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: interface; 4PDT; Ucoil: 24VDC; 6A; 6A/250VAC; 6A/250VDC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
RIF-2-RPT-24D/4X21
Supplier's product code
RIF-2-RPT-24D/4X21
Product ID
U-2359373
AC contacts rating @R
6A / 250V AC
Application
universal
Body dimensions
75x31x96mm
Contact material
AgNi
Contacts configuration
4PDT
DC contacts rating @R
6A / 250V DC
Electrical connection
Push-in
Manufacturer
Manufacturer series
RIFLINE
Max. operating current
6A
Mechanical durability
20000000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-40...60°C
Rated coil voltage
24V DC
Relay variant
power
Switched voltage
max. 250V DC