Prekės kodas: THERM145-4G2.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
12.90
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra3 m
Prekės aprašymas
Wire; HELUTHERM® 145 MULTI; 4G2.5mm2; stranded; Cu; black HELU
Prekės kodas
THERM145-4G2.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; HELUTHERM® 145 MULTI; 4G2.5mm2; stranded; Cu; black
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
THERM145-4G2.5
Cable application
switching stations
Cable external diameter
10.8mm
Cable structure
4G2.5mm<sup>2</sup>
Core marking
colours + ground wire
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
yellow-green
Insulation colour
black
Kind of core
Cu
Kind of material
halogen free
Kind of wire
HELUTHERM® 145 MULTI
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
Operating temperature
-55...145°C
Rated voltage
750V