Prekės kodas: THERM145-C-3X2.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
15.85
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra9 m
Prekės aprašymas
Wire; HELUTHERM® 145 MULTI; 3x2.5mm2; stranded; Cu; PO; black HELU
Prekės kodas
THERM145-C-3X2.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; HELUTHERM® 145 MULTI; 3x2.5mm2; stranded; Cu; PO; black
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
THERM145-C-3X2.5
Cable application
control for machines
Cable external diameter
10.4mm
Cable structure
3x2.5mm<sup>2</sup>
Core marking
black, numbered
Core section
2.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Insulation colour
black
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
HELUTHERM® 145 MULTI
Manufacturer
HELU
Number of cores
3
Operating temperature
-55...145°C
Rated voltage
750V