Prekės kodas: ALFASHT100
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-2
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
142.85
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Heating element: heater; semiconductor; SHT; 100W; 110÷250VAC Alfa Electric
Prekės kodas
ALFASHT100
Tiekėjo prekės aprašymas
Heating element: heater; semiconductor; SHT; 100W; 110÷250VAC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
ALFASHT100
Body dimensions
90x80x110mm
Heating capacity
100W
Inrush current max
4A
IP rating
IP20
Leads
screw terminals
Manufacturer
Alfa Electric
Manufacturer series
SHT
Mounting
for DIN rail mounting
Mounting rail size
TS35
Operating temperature
-45...70°C
Protection class
II
Storage temperature
-45...70°C