Hikvision interactive display 86" DS-D5C86RB/B(EDLA)
Prekės kodas: M86DSD5C86RBBEDLA
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
HIKVISION
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
YraYra
Prekės aprašymas
HIKVISION
Prekės kodas
M86DSD5C86RBBEDLA
Tiekėjo prekės aprašymas
  • Smart interactive screen 86" Hikvision DS-D5C86RB/B(EDLA)
  • Resolution: 4K, 3840 × 2160
  • Operating system: Android 13 and Windows
  • Camera: Yes
  • Technology: DLED
  • Refresh rate: 60 Hz
  • Bluetooth: Yes
  • Internal memory: 8GB
  • Speakers: 2 × 25 W + 25 W
  • Capacity: 128GB
  • Product Model
  • Product ModelDS-D5C86RB/B
  • Display
  • Screen Size86 inch
  • BacklightDLED
  • Pixel Pitch0.1645(H)× 0.4935(V)mm
  • Resolution3840 × 2160 @60 Hz
  • Brightness400 cd/m² (Typ.)
  • Color Depth10 bit
  • Display Color1.07 G
  • Response Time5 ms
  • Panel TypeVA
  • Contrast Ratio
    5000:1 (Static)
    30,000:1 (Dynamic)
  • Color Gamut72% NTSC (CIE1931) (Typ.)
  • Refresh Rate60 Hz
  • Viewing Angle178° (H)/178° (V)
  • Aspect Ratio16:9
  • Surface Hardness
    9H (Pencil)
    7 (Mohs)
  • Surface GlassAnti-Glare Glass
  • Surface Haze25% Haze
  • Glass Bonding MethodZero Lamination
  • Display Area1895.04mm ╳ 1065.96mm
  • Working Duration7 × 16 H
  • Transmittance88% ± 3
  • Lifespan50,000 hours
  • Touch
  • TypeInfrared Touch Screen
  • Touch PointUp to 50-point multi-touch
  • Touch Response Time≤ 2 ms
  • Minimum Touch Object≥ 1.5 mm (≥ 90% touching area)
  • Touch Precision± 0.5 mm (≥ 90% touching area)
  • Touch Resolution32767 × 32767
  • Built-in System
  • Operation SystemAndroid 13.0
  • Memory8 GB
  • Built-in Storage128 GB
  • ProcessorQuad-core Cortex-A76 × 4(2.4 GHz)and quad-core Cortex-A55 × 4(1.8 GHz)
  • GPUMali-G610 MC4
  • HDCP Version2.3
  • Camera
  • PixelPixel 48MP for Photos & 8 MP for Video
  • Camera FunctionSupport intelligent switching between Android system, OPS, and PC.
  • Field Angle120°(diagonal), 110°(horizontal), 75°(vertical)
  • Distortion≤2.5%
  • Camera Resolution RatioUp to 4K
  • Microphone
  • SpecificationOmni-directional 8-array layout
  • Mic FunctionEcho reduction and smart noise-cancellation
  • Voice Distance12 m
  • Sampling Rate32 K
  • Mic Depth16 bit
  • Internal Function
  • LoudspeakerBuilt-in 2 × 20 W+25W loudspeaker;
  • BluetoothBuilt-in BLE (Bluetooth Low Energy) module supports Bluetooth 5.1
  • NFCSupport screen mirroring by Android phones
  • Light SensorYes
  • Interface
  • Video & Audio InputHDMI In (HDMI 2.0) × 3, VGA In × 1, DP In (DP 1.2) × 1, Audio In × 1
  • Video & audio outputHDMI Out (HDMI 2.0) × 1, Audio Out × 1, SPDIF Out × 1
  • Control interfaceTOUCH-USB 3.0 × 3, RS232 × 1
  • Network Interface
    LAN (1000 Mbps) × 2
    WIFI AP & Station, 2.4G/5G
    WIFI 6, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2 × 2 MIMO (2.4 GHz and 5 GHz) authentication protocols WEP, WPA, WPA2, PSK and 802.1X EAP
  • Data Transmission InterfaceUSB 3.0 × 4, USB 2.0 × 1, Type-C × 2 (Type-C supports USB 2.0, DP 1.2, and charging functions; side charging 15 W, front charging 65 W)
  • Power
  • Power Supply100 to 240 VAC, 50/60 Hz
  • Standby Consumption≤ 0.5 W
  • Average Consumption< 205W
  • General
  • VESA800 mm × 600 mm (4 × M8-25 mm)
  • Product dimensions1960.5 mm × 1173.7 mm × 82.5 mm
  • Package Dimensions (W × H × D)2197 mm × 284 mm × 1376mm
  • Net Weight65.13 kg
  • Gross Weight82.6 kg
  • Working Environment
  • Working Temperature0 °C to 40 °C (32 °F to 104°F)
  • Working Humidity10%~90% RH