Prekės kodas: HOLD-P.34-12-66/TR
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (rul.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
7.30
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra10 rul.
Prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 12mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; acrylic H-OLD
Prekės kodas
HOLD-P.34-12-66/TR
Tiekėjo prekės aprašymas
Tape: electrical insulating; W: 12mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; acrylic
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
HOLD-P.34-12-66/TR
Supplier's product code
HOLD-P.34-12-66/TR
Product ID
U-1900509
Adhesion to steel
2.5N/cm
Colour
natural (transparent)
Dielectric strength
4.5kV
Elongation at rupture
80%
Kind of adhesive
acrylic
Length
66m
Manufacturer
H-OLD
Operating temperature
max. 180°C
Resistance to
most of solvents
Tape application
coils
Tape features
good insulating properties
Tape material
polyester
Tensile strength
40N/cm
Thickness
60µm
Type of tape
electrical insulating
Width
12mm