Lemputė BA15s 24V 5W
Prekės kodas: BA15S24V5W
PHILIPS
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kaina su LEMONA+ kortele:
ir sutaupyk nuo
0.04
(-3%)
1.35
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-3
didmeninis
Min. kiekis: 1
Matas: vnt.
Iš viso:
1.39
Yra1 vnt.
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
Yra1 vnt.
Vilniaus Naujamiesčio parduotuvė
Kauno parduotuvė
Yra5 vnt.
Klaipėdos parduotuvė
NėraNėra
Šiaulių parduotuvė
NėraNėra
Centrinis sandėlis LEZ
home deliveryPristatymas į namus 1-2 d.d.
Shipping parcelPristatymas į paštomatą 1-2 d.d.
Pristatymo terminai
lemona shop
Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje
Atsiėmimas LEMONA parduotuvėje Nemokamai
Užsakymai apdorojami ir vykdomi darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.
Kiekis parduotuvėje
Vilniaus Žirmūnų parduotuvė
Kauno parduotuvė
Yra5 vnt.
Klaipėdos parduotuvė
Šiaulių parduotuvė
Centrinis sandėlis LEZ
Prekės aprašymas
PHILIPS
Ø16x35mm
Specifikacijos
SKU
177581
Svoris
0.015 kg.
Galia, W
5
Prekinis ženklas
Spalva
skaidri
Srovė, A
0.2
Tipas
kaitrinė
Valdymo įtampa, V
24
Prekės kodas
BA15S24V5W
Lizdas/cokolis
BA15S
Vardinė įtampa DC, V
24
Vardinė įtampa AC, V
Galia., W
5
Dirbtinio intelekto sugeneruotas prekės aprašymas
BA15s 24V 5W Lemputė - patikima ir ilgaamžė
PHILIPS BA15s 24V 5W lemputė - tai patikima ir ilgaamžė lemputė, skirta įvairiems signalizavimo ir indikavimo tikslams. Ši lemputė yra puikus pasirinkimas automobilių, motociklų, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių signalizavimo sistemoms, taip pat gali būti naudojama įvairiuose pramonės įrenginiuose.
Pagrindinės savybės:
  • Lemputės tipas: BA15s
  • Įtampa: 24V
  • Galia: 5W
  • Lemputės forma: cilindrinė
Privalumai:
  • Aukšta kokybė ir patikimumas
  • Ilgas tarnavimo laikas
  • Platus pritaikymo spektras
  • Lengvas montavimas
Naudojimas:
  • Automobilių signalizavimo sistemos
  • Motociklų signalizavimo sistemos
  • Sunkvežimių signalizavimo sistemos
  • Pramonės įrenginiai
  • Kiti signalizavimo ir indikavimo tikslai
Kodėl verta rinktis PHILIPS BA15s 24V 5W lemputę?
  • Pavadinimų ar modelių neatitikimai: DI gali netiksliai pateikti produkto pavadinimą ar modelį.
Tiekėjo prekės aprašymas
Filament lamp: bayonet; BA15S; 24VDC; Bulb: cylindrical; 5W
Tiekėjo specifikacijos
Kind of bulb
cylindrical
Kind of handle
BA15S
Manufacturer
NEOLUX LIGHTING
Operating voltage
24V DC
Power
5W