Prekės kodas: SCA-120-NW
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
8.50
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra23 m
Prekės aprašymas
LED tape; white neutral; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 12VDC FOSE
Prekės kodas
SCA-120-NW
Tiekėjo prekės aprašymas
LED tape; white neutral; LED/m: 120; 8mm; IP20; 120°; 9.6W/m; 12VDC
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
SCA-120-NW
Colour temperature
4000K
Cutting length
25mm
IP rating
IP20
LED colour
white neutral
LED per meter amount
120
Luminosity
1100lm/m
Manufacturer
FOSE
Maximum power per meter
9.6W/m
Min. colour rendering index
80
Mounting
SMD
Operating voltage
12V DC
Thickness
1.4mm
Type of optoelectronic module
LED tape
Viewing angle
120°
Width
8mm