Prekės kodas: G5LE-1A-E-12DC
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.90
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra151 vnt.
Prekės aprašymas
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 16A OMRON Electronic Components
Prekės kodas
G5LE-1A-E-12DC
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 16A
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
G5LE-1A-E-12DC
Supplier's product code
G5LE-1A-E-12DC
Product ID
U-2201287
AC contacts rating @R
16A / 250V AC
Body dimensions
22.5x16.5x19mm
Coil current
33.3mA
Coil power consumption
400mW
Coil resistance
360Ω
Contact current max.
16A
Contact resistance
100mΩ
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
8A / 30V DC
Enclosure description
standard seal
Manufacturer
OMRON Electronic Components
Manufacturer series
G5LE
Mounting
PCB
Operate time
10ms
Operating temperature
-40...85°C
Rated coil voltage
12V DC
Relay variant
miniature
Release time
5ms
Switched voltage
max. 250V AC
Terminal pitch
2mm