Prekės kodas: PDMB75W12
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Module: IGBT; IGBT half-bridge; Urmax: 1.2kV; Ic: 75A; screw; screw KYOCERA AVX
Prekės kodas
PDMB75W12
Tiekėjo prekės aprašymas
Module: IGBT; IGBT half-bridge; Urmax: 1.2kV; Ic: 75A; screw; screw
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Brand
AVX
Supplier's product code
PDMB75W12
Product ID
U-3958716
Collector current
75A
Electrical mounting
screw
Gate-emitter voltage
±20V
Manufacturer
KYOCERA AVX
Max. off-state voltage
1.2kV
Mechanical mounting
screw
Pulsed collector current
150A