Prekės kodas: CL110-BK-4X0.75
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
2.65
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra131 m
Prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110 BK; 4x0.75mm2; unshielded; 300V,500V LAPP
Prekės kodas
CL110-BK-4X0.75
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; ÖLFLEX® CLASSIC 110 BK; 4x0.75mm2; unshielded; 300V,500V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product ID
U-2334756
Cable application
outdoor
Cable external diameter
6.2mm
Cable structure
4x0.75mm<sup>2</sup>
Conform to the norm
IEC 60332-1-2
Core marking
black, numbered
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Flexibility class
6
Information
The UL Label and Mark on full factory packaging only
Insulation colour
black
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
ÖLFLEX® CLASSIC 110 BK
Manufacturer
LAPP
Number of cores
4
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV