Wire; PURO-JZ; 4G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded; grey HELU
Prekės kodas: PURO-JZ-4G0.5
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Prekės kodas
PURO-JZ-4G0.5
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; PURO-JZ; 4G0.5mm2; unshielded; 300V,500V; Cu; stranded; grey
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PURO-JZ-4G0.5
Cable application
assembly line tools
Cable external diameter
6.2mm
Cable features
elastic
Cable structure
4G0.5mm<sup>2</sup>
Core marking
black, numbered + ground wire
Core section
0.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
yellow-green
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of wire
PURO-JZ
Manufacturer
HELU
Number of cores
4
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV