Prekės kodas: 160NHG01B
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
13.45
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Fuse: fuse; 160A; 500VAC; 250VDC; gG,gL; ceramic,industrial; NH01 BUSSMANN
Prekės kodas
160NHG01B
Tiekėjo prekės aprašymas
Fuse: fuse; 160A; 500VAC; 250VDC; gG,gL; ceramic,industrial; NH01
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
160NHG01B
Breaking capacity
120kA
Current rating
0.16kA
Fuse characteristics
gG
Fuse size
NH01
Kind of fuse
ceramic
Manufacturer
BUSSMANN
Rated voltage
500V AC