Prekės kodas: AMEOF225-24SHAMJZF
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-4
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
106.95
2026-05-20 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Power supply: switching; open; 225W; 120÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1 AIMTEC
Prekės kodas
AMEOF225-24SHAMJZF
Tiekėjo prekės aprašymas
Power supply: switching; open; 225W; 120÷370VDC; 85÷264VAC; OUT: 1
Tiekėjo specifikacijos
Caution!
rated parameters obtained at full load
Kind of power supply
open
Manufacturer
AIMTEC
Manufacturer series
AMEOF225-HAMJZ
Number of outputs
1
Operating temperature
-40...70°C
Output current
9.4A
Output voltage
24V DC
Power
225W