Prekės kodas: 4N25S-TA1
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 2.5kV; Uce: 30V LITEON
Prekės kodas
4N25S-TA1
Tiekėjo prekės aprašymas
Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 2.5kV; Uce: 30V
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
4N25S-TA1
Supplier's product code
4N25S-TA1
Product ID
U-90666
Case
Gull wing 6
Collector-emitter voltage
30V
CTR@If
20%@10mA
Insulation voltage
2.5kV
Kind of output
transistor
Kind of package
reel
Manufacturer
LITEON
Manufacturer series
4N25
Max. off-state voltage
6V