Prekės kodas: IT-01.109L114
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
10.90
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
NėraNėra
Prekės aprašymas
Enclosure: panel; X: 96mm; Y: 48mm; Z: 114mm; ABS,polycarbonate,PPO ITALTRONIC
Prekės kodas
IT-01.109L114
Tiekėjo prekės aprašymas
Enclosure: panel; X: 96mm; Y: 48mm; Z: 114mm; ABS,polycarbonate,PPO
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
IT-01.109L114
Supplier's product code
IT-01.109L114
Product ID
U-2320783
Body colour
black
Dimension Y
48mm
Dimension X
96mm
Dimension Z
114mm