Prekės kodas: A500SM-1618-15
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
10.30
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2 vnt.
Prekės aprašymas
Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; -100÷250°C IGUS
Prekės kodas
A500SM-1618-15
Tiekėjo prekės aprašymas
Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; -100÷250°C
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Application
food industry
Internal diameter
16mm
Length
15mm
Manufacturer
IGUS
Material
iglidur® A500
Mechanical elements features
lubricant-free
Operating temperature
-100...250°C
Outside diameter
18mm