Prekės kodas: 11401292N120050000
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Rod; Ø: 120mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Prekės kodas
11401292N120050000
Tiekėjo prekės aprašymas
Rod; Ø: 120mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
11401292N120050000
Supplier's product code
11401292N120050000
Product ID
U-67001
Colour
natural
Diameter
120mm
Diameter tolerance
+0.8...+4.6mm
Length
0.5m
Manufacturer
MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Material
plastic
Operating temperature
max. 250°C