Prekės kodas: 17001292N040050000
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
30.10
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra4 vnt.
Prekės aprašymas
Rod; Ø: 40mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Prekės kodas
17001292N040050000
Tiekėjo prekės aprašymas
Rod; Ø: 40mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
17001292N040050000
Supplier's product code
17001292N040050000
Product ID
U-71254
Colour
natural
Diameter
40mm
Diameter tolerance
+0.2...+1.1mm