Prekės kodas: 17001292N080050000
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
70.24
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra4 vnt.
Prekės aprašymas
Rod; Ø: 80mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Prekės kodas
17001292N080050000
Tiekėjo prekės aprašymas
Rod; Ø: 80mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Colour
natural
Diameter
80mm
Diameter tolerance
+0.4...+2mm
Length
500mm