Prekės kodas: 21001292N050050000
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-9
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
28.13
2026-05-19 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra1 vnt.
Prekės aprašymas
Rod; Ø: 50mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Prekės kodas
21001292N050050000
Tiekėjo prekės aprašymas
Rod; Ø: 50mm; L: 500mm; natural; extruded; Length tolerance: 0; +1mm
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Colour
natural
Diameter
50mm
Diameter tolerance
+0.3...+1.3mm
Length
500mm