Prekės kodas: 15EDGVC-3.5-03P
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
DEGSON ELECTRONICS
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1+
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.35
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra9265 vnt.
Prekės aprašymas
DEGSON ELECTRONICS
Connector: pluggable terminal block; socket; male; 7A; 250V; PIN: 3 DEGSON ELECTRONICS
Prekės kodas
15EDGVC-3.5-03P
Tiekėjo prekės aprašymas
Connector: pluggable terminal block; socket; male; 7A; 250V; PIN: 3
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
15EDGVC-3.5-03P
Body material
polyamide 66
Colour
green
Conform to the norm
VDE
Connector
socket
Connector pinout layout
1x3
Contact material
brass
Contact plating
tinned
Contacts pitch
3.5mm
Current rating
7A
Electrical mounting
THT
Flammability rating
UL94V-0
Kind of connector
male
Locking system
friction lock
Manufacturer
Mechanical mounting
on PCBs
Number of pins
3
Number of ways
3
Operating temperature
-40...105°C
Rated voltage
0.25kV