Prekės kodas: OP-AC-2X0.75-WH
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (m)
1-24
didmeninis
Min. kiekis: 5
Kartotinis: 5
Iš viso:
15.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra5 m
Prekės aprašymas
Wire; H03VV-F,OMY; 2x0.75mm2; round; stranded; Cu; PVC; textile ESPE
Prekės kodas
OP-AC-2X0.75-WH
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; H03VV-F,OMY; 2x0.75mm2; round; stranded; Cu; PVC; textile
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Braid material
textile
Cable application
light electrical tools
Cable external diameter
5.5mm
Cable structure
2x0.75mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Earth core
none
Insulation colour
white
Kind of core
Cu
Kind of wire
OMY
Manufacturer
ESPE
Number of cores
2
Operating temperature
max. 70°C
Package contents
50m
Rated voltage
0.3kV