Prekės kodas: OP-AC-3G0.75-OR
Iš viso:
16.00
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra18 m
Prekės aprašymas
Wire; H03VV-F,OMY; 3G0.75mm2; round; stranded; Cu; PVC; textile ESPE
Prekės kodas
OP-AC-3G0.75-OR
Tiekėjo prekės aprašymas
Wire; H03VV-F,OMY; 3G0.75mm2; round; stranded; Cu; PVC; textile
Cable external diameter
5.5mm
Cable structure
3G0.75mm<sup>2</sup>
Core marking
colours without colour repetition + ground wire
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Earth core
yellow-green
Insulation colour
orange
Number of cores
3
Operating temperature
max. 70°C
Rated voltage
0.3kV