Prekės kodas: PP-115/4-23
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Measuring tip; 32A; blue; Tip diameter: 4mm; Socket size: 4mm STÄUBLI
Prekės kodas
PP-115/4-23
Tiekėjo prekės aprašymas
Measuring tip; 32A; blue; Tip diameter: 4mm; Socket size: 4mm
Tiekėjo specifikacijos
Product code
PP-115/4-23
Brand
STÄUBLI
Supplier's product code
PP-115/4-23
Product ID
U-2256350
Colour
blue
Conform to the norm
EN 61010
Contact material
brass
Contact plating
nickel plated
Current rating
32A
Manufacturer
STÄUBLI
Overall length
115mm
Socket size
4mm
Tip diameter
4mm