Prekės kodas: LAS1GQ22-11EY24VS
Nuotrauka yra tik iliustracija. Tikslias produkto specifikacijas rasite aprašyme.
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65 ONPOW
Prekės kodas
LAS1GQ22-11EY24VS
Tiekėjo prekės aprašymas
Switch: vandal resistant; Pos: 2; SPDT; 3A/220VAC; 5A/24VDC; IP65
Tiekėjo specifikacijos
Product code
LAS1GQ22-11EY24VS
Product ID
U-1921788
AC contacts rating @R
3A / 220V AC
Actuator colour
silver
Backlight colour
yellow
Body colour
silver
Body material
stainless steel
Button shape
flat
Contact material
silver alloy
Contacts configuration
SPDT
DC contacts rating @R
5A / 24V DC
Electrical life
50000 cycles
Illumination
LED
Illumination voltage
24V
IP rating
IP65
Leads
connectors
Leads dimensions
2.8x0.5mm
Manufacturer
ONPOW
Manufacturer series
LAS1GQ22
Max. contact resistance
:50mΩ
Mechanical durability
1000000 cycles
Min. insulation resistance
1GΩ
Mounting hole diameter
Ø22mm
Number of positions
2
Operating Force
4N
Operating temperature
-25...55°C
Ring shape
rounded
Stable positions number
1
Switching method
ON-(ON)
Test voltage
1.5kV