Prekės kodas: 58.34.9.012.005SMA
no gallery
no gallery
Finder
Prekinis ženklas
Daugiau panašių prekių
Atsiprašome, prekės nebeturime.
Rekomenduojame rinktis iš:
Kitos prekės šioje kategorijoje
Prekės aprašymas
Finder
Relay: interface; 4PDT; Ucoil: 12VDC; 15A; 6A/250VAC; 6A/24VDC; 140Ω FINDER
Prekės kodas
58.34.9.012.005SMA
Tiekėjo prekės aprašymas
Relay: interface; 4PDT; Ucoil: 12VDC; 15A; 6A/250VAC; 6A/24VDC; 140Ω
Naudinga informacija
Tiekėjo specifikacijos
Product code
58.34.9.012.005SMA
Supplier's product code
58.34.9.012.005SMA
Product ID
U-3926138
AC contacts rating @R
6A / 250V AC
Body dimensions
78.4x27x84.3mm
Coil current
86mA
Coil power consumption
1W
Coil resistance
0.14kΩ
Contact current max.
15A
Contact material
AgNi
Contacts configuration
4PDT
DC contacts rating @R
6A / 24V DC
Leads
screw terminals
Manufacturer
Manufacturer series
58.34
Mounting
for DIN rail mounting
Rated coil voltage
12V DC
Relay variant
Relay set
Switched voltage
max. 220V DC