Prekės kodas: 4606X-102-101LF
Iš viso:
0.35
Yra1335 vnt.
Prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 100R
Prekės kodas
4606X-102-101LF
Tiekėjo prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 100R; Resistance:100ohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:3Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:6Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:3