Prekės kodas: 4608X-102-222LF
Iš viso:
0.50
Yra3303 vnt.
Prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 2K2
Prekės kodas
4608X-102-222LF
Tiekėjo prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 2K2; Resistance:2.2kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:4Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:8Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:3