Prekės kodas: 4606X-101-473LF
Kainų ribos
KiekisKaina su PVM (vnt.)
1-49
didmeninis
Min. kiekis: 1
Kartotinis: 1
Iš viso:
0.40
2026-05-18 Numatomas pristatymas užsakius dabar
Pristatymo terminai
Yra2161 vnt.
Prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 47K
Prekės kodas
4606X-101-473LF
Tiekėjo prekės aprašymas
RESISTOR NETWORK, 47K; Resistance:47kohm; Product Range:4600X Series; No. of Elements:5Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:SIP; No. of Pins:6Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating per Element:200m